Diamanti logo
Flash movie.

O Firmie

Diamanti Obsługa Nieruchomości - firma na rynku istnieje od kilku lat. Posiadamy Licencję Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 11230 oraz Licencję Zawodową Zarządcy Nieruchomości nr 16517

Nasze Biuro nie pobiera żadnych dodatkowych opłat w przypadku udzielania pomocy w uzyskaniu kredytów hipotecznych, czy też uzyskanej porady.

Pomagamy w załatwieniu spraw urzędowych i dokumentów. Samo obejrzenie nieruchomości nic Państwa nie kosztuje. Wynagrodzenie pobieramy dopiero gdy sprzedadzą, kupią lub wynajmą Państwo Nieruchomość za naszym pośrednictwem. W ramach prowizji Pośrednik opiekuje się swoimi Klientami od początku do końca tzn. wykonuje wszelkie czynności związane z obsługą transakcji; weryfikuje pod względem prawnym niezbędne dokumenty, uczestniczy w negocjacjach warunków umowy pomiędzy stronami oraz służy pomocą w finalizowaniu transakcji. Nasza praca nie kończy się z zawarciem aktu notarialnego. Dopilnujemy także rozliczenia transakcji, przekazania Nieruchomości, wykreślenia hipotek oraz wszystkich innych czynności koniecznych przy danej transakcji.


Wykonujemy następujące usługi:

W ZAKRESIE POŚREDNICTWA :
Przygotowanie oraz realizacja procesu kupna i sprzedaży nieruchomości, w tym:

 • sprawdzamy stan prawny Nieruchomości
 • wybieramy strategię sprzedaży
 • organizaujemy proces kupna
 • promujemy i reklamujemy oferty
 • współpracujemy z biegłymi rzeczoznawcami w przypadku szacowania wartości nieruchomości
 • przygotowujemy dokumentację niezbędnej do sprzedaży nieruchomości,
 • przyjmujemy pełnomocnictwo do sprzedaży nieruchomości, działalności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (kupno, sprzedaż, wynajem,dzierżawa )

POMAGAMY PRZY WYBORZE:

 • sposobu finansowania
 • banku kredytującego
 • najlepszego rodzaju kredytu
 • rozwiązań najlepszych dla naszego Klienta

W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIĄ:
Proponujemy naszym Klientom obsługę w zakresie Zarządzania i Administrowania Nieruchomością polegającą między innymi na:

 • prowadzeniu i nadzorowaniu bieżącej obsługi nieruchomości
 • doradztwie w zakresie zarządzenia nieruchomością
 • obsłudze eksploatacyjnej
 • obsłudze zebrań
 • obsłudze technicznej
 • obsłudze finansowej
 • planowaniu krótko i długookresowych celów i sposobów ich realizacji w odniesieniu do zachowania nieruchomości w stanie niepogorszonym i rozwoju nieruchomości


Dopasowujemy oczekiwania naszych Klientów do ich indywidualnych potrzeb. Proponujemy atrakcyjną stawkę za m2 powierzchni użytkowej budynku. Stawka podlega negocjacji w zależności od wielkości, lokalizacji, stanu technicznego, stanu prawnego budynku i powierzonego zakresu zadań.

Dysponujemy najnowocześniejszymi mechanizmami marketingowymi, jesteśmy wspierani przez stałych klientów. Gwarantujemy bezpieczeństwo Państwa transakcji.

Każde zlecenie realizowane jest ze szczególną starannością, mając na uwadze oczekiwania i bezpieczeństwo Klienta. Wykorzystując różnorodne techniki i formy reklamy dążymy do efektywnej i sprawnej realizacji zleceń, projektów oraz transakcji. Stanowimy dynamiczny i kreatywny zespół, pracujemy z pasją. Jesteśmy solidni, uczciwi, operatywni i dyspozycyjni. Staramy się dokładnie rozpoznać potrzeby naszych Klientów oszczędzając im czas a tym samym pieniądze.

Najlepszą rekomendacją dla Nas jest zadowolony Klient

Kierujemy się zasadami etyki zawodowej pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami, przepisami prawa oraz zasadą ochrony interesów naszych Klientów. W celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwa interesów oraz fachowej, profesjolnalnej obsługi posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Gwarantujemy miłą obsługę i profesjonalizm w każdym calu.

Każdy Klient Jest Naszym Najważniejszym Klientem.
Nie obiecujemy, że sprzedamy każdą Nieruchomość i za każdą ceną. Za to możemy obiecać , że dołożymy wszelkich starań aby tak właśnie się stało


ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Polecamy Państwu nieruchomości na sprzedaż w Bielsku-Białej i nieruchomości na wynajem w Bielsku-Białej. W szczególności: mieszkania w Bielsku-Białej, domy w Bielsku-Białej, działki w Bielsku-Białej. W Bielsku-Białej i okolicy posiadamy: mieszkania na sprzedaż, domy na sprzedaż, działki na sprzedaż, lokale na sprzedaż, hale na sprzedaż. Ponadto posiadamy w stałej ofercie: mieszkania do wynajęcia, domy do wynajęcia. Szukasz: mieszkania Bielsko-Biała, domy Bielsko-Biała, działki Bielsko-Biała, lokale Bielsko-Biała, hale Bielsko-Biała kawalerka na sprzedaż, apartamenty na sprzedaż, kawalerka na wynajem. Zarządzanie wspólnotami - Bielsko-Biała, Administracja budynkami Bielsko-Biała, prace czystościowo - porządkowe - Bielsko-Biała, usługi sprzątające - Bielsko-Biała, sprzątanie i czyszczenie Bielsko-Biała, Zarządzanie Nieruchomościami.
Oferty znajdujące się na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.