Praca

Diamanti Obsługa Nieruchomości poszukuje kandydatów na stanowisko:

Agent ds. Nieruchomości / Doradca ds. Nieruchomości / Specjalista ds. Nieruchomości

Opis stanowiska w zależności od wariantu podjętej współpracy:

  • Aktywne pozyskiwanie i weryfikacja ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości

  • Udzielanie informacji o nieruchomościach będących w aktualnej ofercie

  • Aktywne budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Doradztwo pod względem doboru najlepszych rozwiązań pod indywidualne potrzeby klienta

  • Kreatywna prezentacja ofert nieruchomości klientom

  • Obsługa systemu komputerowego wspomagającego pracę agencji

  • Analizowanie potrzeb klientów

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Redagowanie ogłoszeń prasowych i internetowych

  • Kompletowanie dokumentów i zawieranie umów

  • Przygotowanie dokumentacji i jej kontrola przy obsłudze transakcji

  • Współpraca z deweloperami i biurami nieruchomości

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie

  • Prawo jazdy

  • Własny samochód

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi edytorów tekstu

  • Rzetelne reprezentowanie firmy

  • Wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pracy indywidualnej

  • Komunikatywność i umiejętność negocjacji

  • Dyspozycyjność

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Entuzjazm, uczciwość, odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Posiadanie licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami lub wykształcenie w tym zakresie.

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia

  • Bardzo atrakcyjny i konkurencyjny prowizyjny system wynagrodzenia

  • Wparcie merytoryczne

  • Telefon służbowy

  • Unikalną, partnerską kulturę pracy

  • Dostęp do nowoczesnych technologii wspierających profesjonalną sprzedaż

  • Dużą samodzielność w pracy

  • Pracę o dużym prestiżu

Ponadto:

  • Nie musisz zakładać działalności gospodarczej aby z nami współpracować

  • Stała umowa o pracę, możliwa jedynie po 3 miesięcznym okresie próbnym

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:biuro@diamanti-nieruchomosci.pl

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Do przesyłanego CV prosimy dopisać: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Polecamy Państwu nieruchomości na sprzedaż w Bielsku-Białej i nieruchomości na wynajem w Bielsku-Białej. W szczególności: mieszkania w Bielsku-Białej, domy w Bielsku-Białej, działki w Bielsku-Białej. W Bielsku-Białej i okolicy posiadamy: mieszkania na sprzedaż, domy na sprzedaż, działki na sprzedaż, lokale na sprzedaż, hale na sprzedaż. Ponadto posiadamy w stałej ofercie: mieszkania do wynajęcia, domy do wynajęcia. Szukasz: mieszkania Bielsko-Biała, domy Bielsko-Biała, działki Bielsko-Biała, lokale Bielsko-Biała, hale Bielsko-Biała kawalerka na sprzedaż, apartamenty na sprzedaż, kawalerka na wynajem. Zarządzanie wspólnotami - Bielsko-Biała, Administracja budynkami Bielsko-Biała, prace czystościowo - porządkowe - Bielsko-Biała, usługi sprzątające - Bielsko-Biała, sprzątanie i czyszczenie Bielsko-Biała, Zarządzanie Nieruchomościami.
Oferty znajdujące się na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.