Diamanti logo
Flash movie.

Zgłoś ofertę

Twój e-mail:

Imię i nazwisko:

Telefon kontaktowy:

Miejscowość:

Treść oferty:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Diamanti Obsługa Nieruchomości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe zostaną wprowadzone do bazy danych i będą przetwarzane przez Diamanti Obsługa Nieruchomości dla celów statystycznych i marketingowych. Oświadczam również, iż moja zgoda jest dobrowolna. Administratorami danych osobowych jest Diamanti Obsług Nieruchomości z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Montażowej 3/106. Zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązującą od 10 marca 2003 roku, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na doręczanie przez Diamanti Obsługa Nieruchomości na mój adres e-mail ofert i korespondencji.
Przyjmuję do wiadomości, iż posiadam prawo wglądu do swoich danych osobowych ich poprawiania lub usunięcia.

Polecamy Państwu nieruchomości na sprzedaż w Bielsku-Białej i nieruchomości na wynajem w Bielsku-Białej. W szczególności: mieszkania w Bielsku-Białej, domy w Bielsku-Białej, działki w Bielsku-Białej. W Bielsku-Białej i okolicy posiadamy: mieszkania na sprzedaż, domy na sprzedaż, działki na sprzedaż, lokale na sprzedaż, hale na sprzedaż. Ponadto posiadamy w stałej ofercie: mieszkania do wynajęcia, domy do wynajęcia. Szukasz: mieszkania Bielsko-Biała, domy Bielsko-Biała, działki Bielsko-Biała, lokale Bielsko-Biała, hale Bielsko-Biała kawalerka na sprzedaż, apartamenty na sprzedaż, kawalerka na wynajem. Zarządzanie wspólnotami - Bielsko-Biała, Administracja budynkami Bielsko-Biała, prace czystościowo - porządkowe - Bielsko-Biała, usługi sprzątające - Bielsko-Biała, sprzątanie i czyszczenie Bielsko-Biała, Zarządzanie Nieruchomościami.
Oferty znajdujące się na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.